Nejčastější dotazy

Fotografie nevybledne, vyzkoušeno na velkém množství vyráběných fotografií.

Převod z barevné na černobílou nebo sépiovou barvu je běžná úprava, kterou provádíme zdarma. Ale pozor, ne každá fotka je pro převod do černobíle vhodná. Stále platí, že ve většině případů tiskneme barevně. Barevná fotografie lépe vykreslí detaily. 

Pokud jste v objednávce uvedli zhotovení náhledu, budeme jej posílat e-mailem k odsouhlasení. Snažíme se o co nejrychlejší dodání náhledu. Je nesmírně těžké, odhadovat přesně termín hotového náhledu, neboť zpracováváme velké množství fotografií nejrůznější náročnosti a snažíme se o co nejlepší výsledek. Náhledy zhotovujeme chronologicky podle data přijetí zakázek, po obdržení všech potřebných informací.

Během dokončování vašich fotografií obdržíte e-mailem výzvu k úhradě s detaily platby vč. var. symbolu.

Ano, samozřejmě. V objednávce můžete zvolit pouze “Jen text bez foto”.

Výroba pietních porcelánových fotografií je zakázkovou činností, která zahrnuje komunikaci, grafickou přípravu (retuše, texty …), schvalování náhledu a předtiskovou přípravu, respektující požadavky keramického tisku. Náročným procesem přenášíme fotografie na porcelán, který se následně vypaluje v keramických pecích. Vypalují se vždy najednou početné sady porcelánových fotografií, které jsou v peci až 16 hodin. Naše práce je o všem možném, jen ne o rychlosti. V každém případě děláme maximum, aby jsme měli vyrobeno v rozmezí 10-15 pracovních dnů.

Porcelánové fotografie se lepí lepidlem. Na následujícím odkazu najdete praktickou ukázku (připravujeme).

Ano, samozřejmě. Stačí změnit měnu u vybraného produktu v eshopu na EUR. 

Úpravy tiskového formátu si provedeme sami.

Samozřejmě. Králičci, nebo třeba i papoušci sice nejsou tak časté objednávky, ale určitě nejsou zcela výjimečné. Jsou to také členové rodiny a je zcela pochopitelné, že po tolika letech chcete mít i na ně hezkou vzpomínku.

Důvodem je zakázkový charakter výroby. Z naší praxe známe, že během realizace může dojít ke změně v objednávce – např. na naše doporučení k úpravě velikosti, barevnosti nebo tvaru tak, aby byl výsledek z dodané fotografie co nejlepší, vyvážený, esteticky pěkný. Někdy si také zákazník přeje grafické úpravy fotografie a tuto práci nelze dopředu paušálně nacenit. Docházelo by tak ke zbytečnému předělávání dokladů a přefakturování.

Lepidlo zasíláme na vyžádání za 88 Kč.

NENAŠLI JSTE ODPOVĚĎ?

Využijte našeho on-line poradenství.